W majowej odsłonie zabawy Choinka przygotowałam haft z ptaszkiem Rudzikiem.
bez backstitchy
na zbliżeniu widać złotą nitkę
U nas w majowy weekend jak co roku odbywał się Rock 'n roll, food and fruit festival. Były food tracki, karuzele, pokazy pirotechniczne i dużo tańca.
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo.






Fajny haft ptaszka i super z nim kartka. Niestety kontury to nie dla mnie. Super te zdjęcia z festynu , fajnie że coś się dzieje u Ciebie !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Prześliczny rudzik. Kontury dodają wyrazistości.
OdpowiedzUsuńJa też mam w kolekcji jednego, zimowego rudzika.
Pozdrawiam
Lubię bardzo oglądać też takie małe prace, mają tyle uroku i są takie cudne :D
OdpowiedzUsuńAle śliczny ptaszorek. Jednak kontury robią "robotę" :)
OdpowiedzUsuńDawno nie byłam na żadnym festynie. Tłumy ludzi mnie przerażają.
OdpowiedzUsuńPtaszorek śliczny :)
Śliczny rudzik :)
OdpowiedzUsuńPtaszki, to wdzięczny temat haftów.
Super festyn.
Pozdrawiam ciepło
Очень люблю этих птичек! Чудесная!
OdpowiedzUsuńPiękna kartka :) Uwielbiam kartki z ptakami :)
OdpowiedzUsuń