Wybrałam z majowych wytycznych kolory: czerwień makowa i błękit nieba.
Oto moja praca w morskich klimatach.
bez backstitchy
Bardzo lubię takie morskie klimaty, ślicznie haft prezentuje się na kartce. Miłego dnia!
Fajny hafcik.Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.Pozdrawiam ciepło
Какие пейзажи! Очень красиво!Чудесная миниатюра)
Fajny morski haft. Super widoki. Pozdrawiam.
Bardzo fajny morski haft
Bardzo lubię takie morskie klimaty, ślicznie haft prezentuje się na kartce. Miłego dnia!
OdpowiedzUsuńFajny hafcik.
OdpowiedzUsuńTwój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
Pozdrawiam ciepło
Какие пейзажи! Очень красиво!
OdpowiedzUsuńЧудесная миниатюра)
Fajny morski haft. Super widoki. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńBardzo fajny morski haft
OdpowiedzUsuń