Wybrałam z majowych wytycznych kolory: czerwień makowa i błękit nieba.
Oto moja praca w morskich klimatach.
bez backstitchy
Bardzo lubię takie morskie klimaty, ślicznie haft prezentuje się na kartce. Miłego dnia!
Fajny hafcik.Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.Pozdrawiam ciepło
Какие пейзажи! Очень красиво!Чудесная миниатюра)
Fajny morski haft. Super widoki. Pozdrawiam.
Bardzo fajny morski haft
Piękna ta morska dekoracja,lubię takie klimaty.Pozdrawiam serdecznie i dziekuje ze do mnie zawitalas
Bardzo lubię takie morskie klimaty, ślicznie haft prezentuje się na kartce. Miłego dnia!
OdpowiedzUsuńFajny hafcik.
OdpowiedzUsuńTwój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
Pozdrawiam ciepło
Какие пейзажи! Очень красиво!
OdpowiedzUsuńЧудесная миниатюра)
Fajny morski haft. Super widoki. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńBardzo fajny morski haft
OdpowiedzUsuńPiękna ta morska dekoracja,lubię takie klimaty.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie i dziekuje ze do mnie zawitalas